Ana sayfaAna sayfa Sita haritas?Site haritas?
Ara:
1TC:Bayilik  
 
 
             
 
 

1C:İşletme 8. Bilgi İşlem Otomasyon Sistemi

1C:İşletme 8 sistemi işletmenin muhasebe programı gibi programlar ile hesap tutma, planlama ve yönetim otomasyon görevlerini yerine getiren evrensel bir sistemdir. Çeşitli hesap tutma biçimlerini desteklediği için, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde kullanılabilir.

İş gereksinimleri veya mevzuat özellikleri değişince, uygulama çözümleri yeni isteklerine göre çok hızlı ve etkili bir şekilde değiştirilebilir. Gerektikçe kullanıcı sayısı da kolay bir şekilde artırılabilir. “1TÇ” muhasebe programının uygulama çözümleri hızlı bir şekilde, firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak seviyeye kadar, entegre edilebilir. Entegre etme işlemi aşama olarak da yapılabilir.

Tüm bu avantajlar 1C:İşletme 8 sisteminin ilerici yapısı sayesindedir; tek teknolojik platform ve bu platform üzerinde geliştirilen uygulama çözümleri. Uygulama çözümlerinin esnekliği ve ölçeklenebilirliği, hızlı uygulanma ve etkili satış sonrası destek bu yaklaşımın ayrıcalıklardan bazılarıdır;

 Platform hakkında daha detaylı bilgiler

1C:İşletme 8 sistemi somut işletme koşullarına kolayca uyum sağlamaktadır. Sistemin birçok faaliyet alanında denenmiş olması ve tercih sebebi olması ürünü avantajlı hale getirmiştir. Bu iki özellik; tek merkezde teknoloji yetkinleştirilmesi, mevzuat değişikliliklerinin hızlı eklenebilmesi, uzman firmalar tarafından güçlü metodik ve ön muhasebe programı çözümleri, teknik destek sağlanabilmesi ile gerçekleşmiştir.

“1C:İşletme” platform üzerinde geliştirilen uygulama çözümleri;

    
 
 
Diğer WEB siteleri
 
 
 
MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ. (1TÇ-MERV)

info@1tc-hizmet.com
Tel: +90 212 258 90 05 / 06

Adres: Cihannuma Mah. Bostanci Veli Sok. Kerem Apt. No:10 K:2 Beşiktaş İstanbul
 
Powered by CMS