Ana sayfaAna sayfa Sita haritas?Site haritas?
Ara:
1TC:Bayilik  
 
 
             
 
 

Hizmetler

Şirketimiz 1TÇ ürünleri bazında, her türlü bilgi işlem otomasyonu uygulama entegre hizmetlerini vermektedir. Çalışmalarımızda en yeni teknoloji gelişimlerine ve küçük ve orta boy işletme bilgi işlem otomasyonu sektöründe birikmiş olduğumuz deneyimize odaklanmaktayız.

Uzmanlarımız sizin işletmenize ve isteklerinize göre özel bilgi işlem otomasyonu projesini tasarlayacaklar. Projede sadece şu anlık ihtiyaçlar değil, işletmenizin uzun vadeli büyüme özellikleri de dikkate alınacaktır.

Biz aşağıdaki hizmetleri veriyoruz;

Bunun yanı sıra, acil görevleri yerine getirmek için uzmanlarımız tekli hizmetleri de vermekteler (örneğin; acil konfigürasyon güncellemesi, kesintisiz çalışmanın sağlanması, yeni form veya evrak geliştirmesi vs.).

“1TÇ” ailesi ticari yazılımların entegrasyon deneyimi gösteriyor ki; işletme iş görevlerinin etkili bir şekilde yerine getirilmesi için etraflı düşünülmüş yaklaşım gereklidir. İşletme amaçlarını belirtmeden başlayarak, işleteme özelliklerine göre yönetim sürecinin ve bilgi işlem sisteminin optimizasyonlarına kadar çeşitli görevlerin yerine getirmesi gerekmektedir.

“1TÇ” şirketi bayilik ağında bulunan şirketler işletme bilgi işlem otomasyonu için gereken tüm süreçleri yerine getirebilmektedir. İlgili alanlarda danışmanlık, ticari uygulama çözümlerinin satışı, işletmeye tam entegrasyon ve uyum sağlamak için ek olarak uygulama çözümlerinin ek olarak geliştirmesi, entegrasyon sonrası destek… Tüm bu hizmetler “1TÇ” bayileri tarafından müşterilerimizin memnun kalması amacıyla yerine getirmektedir.

   
 
 
Diğer WEB siteleri
 
 
 
MERV BİLGİ İŞLEM OTOMASYONU YAZILIM LTD. ŞTİ. (1TÇ-MERV)

info@1tc-hizmet.com
Tel: +90 212 258 90 05 / 06

Adres: Cihannuma Mah. Bostanci Veli Sok. Kerem Apt. No:10 K:2 Beşiktaş İstanbul
 
Powered by CMS